O nas

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK jest wydawcą "Poradnika Handlowca", który na rynku prasowym ukazuje się nieprzerwanie już 30 rokWedług aktualnych syndykatowych badań czytelnictwa prasy handlowej Trade Readership Monitor - 2022/2023 przeprowadzonych przez firmę Kantar, a zleconych wspólnie z międzynarodowymi firmami branży FMCG, "Poradnik Handlowca" jest liderem znajomości, dotarcia i czytelnictwa wśród pism branżowych prasy handlowej.

W portfolio wydawnictwa BPiR GENERALCZYK oprócz "Poradnika Handlowca" znajduje się "Handlowiec", a także ceniony w branży HoReCa miesięcznik "Poradnik Restauratora" . Wydawnictwo ściśle współpracuje z kadrą naukową Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz z Instytutem Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur oraz ekspertami wielu światowej klasy agencji badawczych. 

Miesięczniki wydawnictwa BPiR GENERALCZYK - „Poradnik Handlowca” i „Poradnik Restauratora” ukazują się regularnie, co miesiąc, w nakładzie kontrolowanym przez PBC (dawniej ZKDP). Raz w roku wyspecjalizowana firma, wyłoniona w przetargu organizowanym przez PBC dokonuje audytu sprawdzającego rzetelność druku i dystrybucji. 

Poradnik Handlowca Poradnik Handlowca Poradnik Handlowca

 

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK jest wydawcą "Poradnika Handlowca", "Poradnika Restauratora" oraz "Handlowca".

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK sp. j.
60-587 Poznań, ul. Szczęsna 10

tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl