Kontakt

Wydawca:

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK sp. j.
60-587 Poznań
ul. Szczęsna 10
tel./fax   (61) 852 08 94
tel.        (61) 851 92 41
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Prezes wydawnictwa:

Wiesław Generalczyk
email: general@poradnikhandlowca.com.pl

 

Dyrektor Zarządzający:

Wojtek Generalczyk
tel.: (61) 851 37 55
email: wojtekg@poradnikhandlowca.com.pl

 

Dział sprzedaży

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu:
Michał Bobrowski
email: michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu:
Dariusz Dzieja
email: darekd@poradnikhandlowca.com.pl

Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu:
Anita Kubiak 
email: anitak@poradnikhandlowca.com.pl

Katarzyna Generalczyk
tel.: 530 087 087
tel.: (61) 851 37 03
email: kasiak@poradnikhandlowca.com.pl

Małgorzata Siuda
email: malgorzatas@poradnikhandlowca.com.pl

Justyna Wojciechowska
email: justynaw@poradnikhandlowca.com.pl

Katarzyna Mikołajczak
email: kasiam@poradnikhandlowca.com.pl

 

 

Redakcja

Redaktor Naczelny "Poradnika Handlowca":
Rafał Boruc
email: rafalb@poradnikhandlowca.com.pl


Z-ca Redaktora Naczelnego "Poradnika Handlowca":
Jacek Ratajczak
email: jacekr@poradnikhandlowca.com.pl

Redaktor Naczelny "Poradnika Restauratora":
Heidi Handkowska
email: heidih@poradnikhandlowca.com.pl

Redaktor:
Patryk Łusiewicz
email: patrykl@poradnikhandlowca.com.pl

Stała współpraca

Urszula Wszelaka 
(redaktor oddział Warszawa)

email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

 

Dział Administracji

Dyrektor Organizacyjno-Administracyjny:
Zbyszko Zalewski

email: zbyszkoz@poradnikhandlowca.com.pl

Kierownik Biura
Maria Leśniewska

tel.: (61) 855 70 66
email: marial@poradnikhandlowca.com.pl

Kierownik Administracyjno - Techniczny:
Krzysztof Napieralski

email: krzysztofn@poradnikhandlowca.com.pl

 

Poradnik Handlowca Poradnik Handlowca Poradnik Handlowca

 

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK jest wydawcą "Poradnika Handlowca", "Poradnika Restauratora" oraz "Handlowca".

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK sp. j.
60-587 Poznań, ul. Szczęsna 10

tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl